Novinky

Zpět na novinky

Digitální strážce nabízí řešení pro podporu práce z domova v důsledku karantény

Zálohovací služba Digitální strážce pro snadné a dostupné zálohování osobních či pracovních dat - postavená na řešení Acronis Backup, je v reakci na současnou pandemii koronaviru až do 30. 7. 2020 poskytována zdarma.

"V aktuální situaci s COVID-19 řada firem zavádí práci z domova pro pracovníky, u kterých to povaha jejich práce umožňuje. Najíždějí na home office pod tlakem aktuální situace a často nejsou na jeho zavedení po technické stránce připraveny. Jako dodavatel zálohovacího řešení Acronis Backup s aktivní ochranou proti ransomwaru podporujeme ochranu všech dat a jsme připraveni pomoci s řešením aktuálních výzev firem, institucí i jednotlivých domácností," říká Vojtěch Levý, jednatel společnosti Digitální strážce.

Digitální strážce chce pomoci zákazníkům s rychlým přechodem na práci z domova při vysoké úrovni zabezpečení důležitých podnikových dat během období, kdy se doporučuje minimální přítomnost na pracovištích a v kancelářích.

Všechny objednávky až do 30. 7. 2020 23:59 uskutečněné přes službu Digitální strážce, nebudou vyžadovat zadání platebních údajů a uživateli se načte kredit ve výši 100 000 Kč zdarma.

Dne 31. 6. 2020 odejde všem uživatelům první e-mailové upozornění, že k 30. 7. 2020 dojde k deaktivaci a smazání všech dat s doporučením provedení platby, aby si tak zajistili dostupnost této služby důležité pro jejich data.